Grupa 1   Dziewczynki 2001 - 2003
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 8 Zimoń Liwia AZS ZAKOPANE 0:30,39 0,00 2002 50 K02AZ018
2 14 Chyla Maja YETI 0:31,17 + 0,78 2001 45 K01YE073
3 16 Rogoż Basia WIS IKATUR 0:31,65 + 1,26 2001 42 K01WI013
4 10 Jaworska Gosia ELITA 0:31,71 + 1,32 2001 40 K01EL030
5 3 Warecka  Marcysia KN MAGURA P&P GORLICE 0:32,18 + 1,79 2001 38 K01MA034
6 2 Soons Maria JUNIORSKI 0:32,71 + 2,32 2002 36 K02JS004
7 15 Adamowska Natalia WIS IKATUR 0:32,76 + 2,37 2001 34 K01WI019
8 7 Król Karolina NARCIARNIA 0:32,99 + 2,60 2002 32 K02NA017
9 5 Sulicka Natalia SKIMKA 0:34,57 + 4,18 2002 30 K02SK017
10 6 Piasecka Julia YETI 0:36,89 + 6,50 2001 28 K01YE082
11 4 Lichwa Joanna KN LIDER 0:37,54 + 7,15 2002 26 K02LI031
12 20 Drabczyk Zuzanna KN LIDER 0:38,40 + 8,01 2002 24 K02LI032
13 28 Grzech Zuzanna GLOSATOR 0:40,37 + 9,98 2001 22 K01GL049
1 Łuczak Magda MitanSki Zakopane DNS 2001 0 K01MI004
9 Chromcewicz Magdalena ELITA DNS 2002 0 K02EL039
11 Markiewicz Magda YETI DNS 2001 0 K01YE105
13 Ryfiak Maja LAWINA NOWY SĄCZ DNS 2002 0 K02LA032
17 Drozd  Katarzyna KN MAGURA P&P GORLICE DNS 2001 0 K01MA033
18 Pawlik Alicja JUNIORSKI DNS 2001 0 K01JS005
19 Myszkowska Julia YETI DNS 2001 0 K01YE118
21 Stoińska Julia KN GONDOLA KRYNICA DNS 2002 0 K02GK027
22 Cywińska Cecylia KN MAGURA P&P GORLICE DNS 2001 0 K01MA035
23 Zdunkiewicz Justyna NARCIARNIA DNS 2003 0 K03NA020
24 Basta Ola NARCIARNIA DNS 2003 0 K03NA018
25 Kołbon Maja NARCIARNIA DNS 2002 0 K02NA016
26 Mikołajczyk Jagna CZORSZTYN SKI DNS 2002 0 K02CS046
27 Waniczek Gabriela CZORSZTYN SKI DNS 2002 0 K02CS039
Grupa 2   Chłopcy 2001-2003
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 42 Toporowski Jakub MitanSki Zakopane 0:29,10 0,00 2001 50 M01MI003
2 46 Sowa Filip ELITA 0:30,82 + 1,72 2001 45 M01EL026
3 85 Bucki Mateusz SKIMKA 0:31,05 + 1,95 2001 42 M01SK006
4 38 Tomczyk Kuba ELITA 0:31,30 + 2,20 2001 40 M01EL027
5 35 Dziedzic Mateusz ELITA 0:31,32 + 2,22 2001 38 M01EL029
6 36 Świątkowski Paweł CZORSZTYN SKI 0:31,69 + 2,59 2001 36 M01CS042
7 60 Wolak Szymek WIS IKATUR 0:31,78 + 2,68 2001 34 M01WI028
8 49 Dulczewski Wojtek ELITA 0:32,00 + 2,90 2001 32 M01EL028
9 48 Kapusta Kamil SKIMKA 0:32,11 + 3,01 2001 30 M01SK004
10 39 Cholewa Piotr AZS ZAKOPANE 0:33,08 + 3,98 2001 28 M01AZ016
11 57 Reiter Mikołaj GLOSATOR 0:33,28 + 4,18 2001 26 M01GL048
12 59 Radomiński Antoni YETI 0:33,39 + 4,29 2001 24 M01YE119
13 40 Piekarski Adam HKN 0:33,78 + 4,68 2001 22 M01HK002
14 54 Kupś Kajetan GLOSATOR 0:33,97 + 4,87 2001 20 M01GL042
15 43 Pyclik Jakub KN CM "SLALOM" 0:34,04 + 4,94 2002 18 M02SL001
16 63 Stec Jakub KN MAGURA P&P GORLICE 0:34,06 + 4,96 2002 17 M02MA037
17 41 Plewa Kacper CZORSZTYN SKI 0:34,34 + 5,24 2001 16 M01CS034
18 50 Opyd Łukasz KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:34,37 + 5,27 2001 15 M01PS016
19 45 Krasnodębski Krzysztof MKKS BABIA GÓRA 0:34,53 + 5,43 2001 14 M01BG057
20 80 Grybiel Emil KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:34,64 + 5,54 2002 13 M02PS021
21 61 Grabczyński Michał ELITA 0:34,80 + 5,70 2002 12 M02EL040
22 86 Grybiel Konrad KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:34,88 + 5,78 2001 11 M01PS022
23 34 Denis Szczepan MKKS BABIA GÓRA 0:35,65 + 6,55 2001 10 M01BG055
24 70 Gargas  Kacper KN MAGURA P&P GORLICE 0:35,76 + 6,66 2002 9 M02MA036
25 91 Ignar Dominik KN MAGURA P&P GORLICE 0:36,36 + 7,26 2001 8 M01MA039
26 79 Madeja Denis CZORSZTYN SKI 0:36,73 + 7,63 2003 7 M03CS006
27 58 Kościelniak Grzegorz AZS ZAKOPANE 0:37,59 + 8,49 2001 6 M01AZ017
28 51 Olszyński Michał YETI 0:37,66 + 8,56 2001 5 M01YE085
29 56 Lewicki Iwo GLOSATOR 0:37,80 + 8,70 2001 4 M01GL045
30 73 Pstrusiński Szymon HKN 0:38,16 + 9,06 2002 3 M02HK006
31 67 Sikora Kamil GLOSATOR 0:38,61 + 9,51 2001 2 M01GL046
32 64 Dziaduła Mikołaj HKN 0:39,33 + 10,23 2002 2 M02HK005
33 71 Baran Jakub GLOSATOR 0:44,00 + 14,90 2002 2 M02GL040
34 92 Myjak Daniel KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:44,51 + 15,41 2001 2 M01PS025
35 84 Płatek Mateusz GLOSATOR 0:45,08 + 15,98 2002 2 M02GL038
37 Tomasik Kacper GLOSATOR DNS 2001 0 M01GL043
44 Jastrzębski Ignacy SKIMKA DNS 2002 0 M02SK008
53 Woś Patryk SKIMKA DNS 2001 0 M01SK013
55 Bolek Jan GLOSATOR DNS 2001 0 M01GL036
62 Błażowski Damian GLOSATOR DNS 2001 0 M01GL047
65 Bieroń Filip ELITA DNS 2001 0 M01EL036
66 Zapała Emil LAWINA NOWY SĄCZ DNS 2002 0 M02LA034
68 Wojtaszek Mateusz CZORSZTYN SKI DNS 2001 0 M01CS045
69 Socha Brunon GLOSATOR DNS 2001 0 M01GL044
72 Hodor Franciszek HKN DNS 2003 0 M03HK017
75 Grabczyński Michał ELITA DNS 2002 0 M02EL044
76 Kubsik Stanisław KN CM "SLALOM" DNS 2003 0 M03SL007
77 Szczygieł Artur KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 2003 0 M03PS020
78 Kołak Bartosz NARCIARNIA DNS 2003 0 M03NA019
81 Czaja Paweł NARCIARNIA DNS 2002 0 M02NA015
82 Michałowski Tomasz LAWINA NOWY SĄCZ DNS 2002 0 M02LA031
83 Różankowski Samuel GLOSATOR DNS 2002 0 M02GL041
87 Szczygieł Sebastian KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 2001 0 M01PS019
88 Ptak Mateusz GLOSATOR DNS 2001 0 M01GL039
89 Kobla Kacper CZORSZTYN SKI DNS 2001 0 M01CS047
90 Wolski Jakub CZORSZTYN SKI DNS 2001 0 M01CS044
Grupa 3   Dziewczynki 1999 - 2000
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 146 Tylek Izabela KS JAWORZYNA 0:27,58 0,00 1999 50 K99JK005
2 98 Pieprzak Karolina MitanSki Zakopane 0:28,34 + 0,76 2000 45 K00MI007
3 100 Gazda Weronika KN MAGURA P&P GORLICE 0:28,40 + 0,82 2000 42 K00MA030
4 109 Kubasiak Maria MKKS BABIA GÓRA 0:28,73 + 1,15 1999 40 K99BG050
5 126 Opoka Aleksandra NARCIARNIA 0:29,91 + 2,33 2000 38 K00NA014
6 108 Krasnodębska Natalia MKKS BABIA GÓRA 0:30,04 + 2,46 1999 36 K99BG058
7 107 Lubowiecka Larysa YETI 0:30,07 + 2,49 1999 34 K99YE070
8 105 Dyrda Patrycja KN SIEPRAW-SKI 0:30,12 + 2,54 1999 32 K99SI011
9 118 Kruczek Julia KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:30,52 + 2,94 1999 30 K99PS014
10 99 Klimek Weronika SKIMKA 0:30,71 + 3,13 1999 28 K99SK003
11 97 Stanaszek Maria MKKS BABIA GÓRA 0:30,92 + 3,34 1999 26 K99BG051
12 111 Szot Oliwia KN GONDOLA KRYNICA 0:30,96 + 3,38 2000 24 K00GK001
13 122 Włodarczyk Julia HKN 0:31,38 + 3,80 2000 22 K00HK013
14 104 Kupś Ida GLOSATOR 0:31,43 + 3,85 1999 20 K99GL035
15 112 Synowiec Malgorzata GLOSATOR 0:31,68 + 4,10 2000 18 K00GL033
16 113 Denis Magdalena MKKS BABIA GÓRA 0:31,98 + 4,40 1999 17 K99BG052
17 124 Smagowicz Magdalena SKIMKA 0:32,17 + 4,59 2000 16 K00SK012
18 116 Biłko Natalia HKN 0:32,38 + 4,80 1999 15 K99HK011
19 123 Gryboś Justyna KS JAWORZYNA 0:33,29 + 5,71 1999 14 K99JK009
19 127 Skrzyńska Maria ELITA 0:33,29 + 5,71 2000 14 K00EL046
21 132 Łabno Dominika KN CM "SLALOM" 0:34,25 + 6,67 1999 12 K99SL005
22 119 Jurus Zuzia ELITA 0:34,87 + 7,29 1999 11 K99EL041
23 133 Kubsik Marianna KN CM "SLALOM" 0:34,97 + 7,39 2000 10 K00SL006
24 135 Lewoniec Aleksandra CZORSZTYN SKI 0:35,58 + 8,00 1999 9 K99CS040
25 125 Sadowska Zuzanna KN LIDER 0:38,42 + 10,84 2000 8 K00LI028
26 101 Toruńska Ewa KS JAWORZYNA 0:57,70 + 30,12 2000 7 K00JK007
129 Kostkiewicz Joanna NIEZRZESZONA DNF 1999 0 K99NN005
102 Łuczak Marysia MitanSki Zakopane DNS 2000 0 K00MI006
110 Hania Twaróg YETI DNS 2000 0 K00YE113
117 Chłopicka Karolina YETI DNS 1999 0 K99YE100
121 Stopka Julia MitanSki Zakopane DNS 2000 0 K00MI008
130 Litwa Magdalena YETI DNS 2000 0 K00YE084
131 Baran Klaudia GLOSATOR DNS 1999 0 K99GL034
134 Pikul Basia ELITA DNS 2000 0 K00EL042
136 Drążęk Dominika CZORSZTYN SKI DNS 2000 0 K00CS041
137 Cechnicka Kamila YETI DNS 2000 0 K00YE104
138 Dulczewska Zosia ELITA DNS 1999 0 K99EL024
139 Rogóż Ola WIS IKATUR DNS 1999 0 K99WI014
140 Kurzeja Ilona KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1999 0 K99PS015
141 Wiśniowska Zuzanna LAWINA NOWY SĄCZ DNS 1999 0 K99LA027
142 Wróbel Oliwia KN GONDOLA KRYNICA DNS 1999 0 K99GK025
143 Łuczak Jagoda CZORSZTYN SKI DNS 1999 0 K99CS018
144 Cyzio Justyna HKN DNS 2000 0 K00HK001
145 Zielińska Aleksandra MKKS BABIA GÓRA DNS 2000 0 K00BG056
Grupa 4   Chłopcy 1999 - 2000
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 158 Złocki Jan NARCIARNIA 0:26,28 0,00 1999 50 M99NA012
2 153 Oramus Kamil KN SIEPRAW-SKI 0:27,52 + 1,24 1999 45 M99SI009
3 152 Jaros Kajetan KN SIEPRAW-SKI 0:27,82 + 1,54 2000 42 M00SI010
4 156 Krawczyk Piotr NARCIARNIA 0:28,01 + 1,73 1999 40 M99NA011
5 161 Pyjas Paweł KN SIEPRAW-SKI 0:28,17 + 1,89 1999 38 M99SI012
6 159 Wróbel Norbert SKIMKA 0:28,67 + 2,39 2000 36 M00SK009
7 155 Saletnik Szymon MKKS BABIA GÓRA 0:28,86 + 2,58 1999 34 M99BG046
8 167 Styrylski Michał SKIMKA 0:29,11 + 2,83 1999 32 M99SK001
9 151 Palonek Tomek SKIMKA 0:29,13 + 2,85 2000 30 M00SK005
10 175 Daniec Szczepan KN GONDOLA KRYNICA 0:29,59 + 3,31 2000 28 M00GK018
11 174 Soons Ivo JUNIORSKI 0:29,61 + 3,33 2000 26 M00JS001
12 165 Buoso Mikołaj AZS ZAKOPANE 0:29,73 + 3,45 2000 24 M00AZ015
13 162 Michalik Michał WIS IKATUR 0:29,95 + 3,67 2000 22 M00WI004
14 163 Czerwiński Michał NARCIARNIA 0:30,06 + 3,78 2000 20 M00NA013
15 188 Kasperek Oskar GLOSATOR 0:30,54 + 4,26 1999 18 M99GL029
16 193 Kalicki Paweł SKIMKA 0:30,87 + 4,59 2000 17 M00SK018
17 168 Chorążka Kacper YETI 0:30,98 + 4,70 1999 16 M99YE097
18 195 Tutaj Michał KN CM "SLALOM" 0:31,67 + 5,39 2000 15 M00SL010
19 180 Siemaszko Maciej GLOSATOR 0:31,87 + 5,59 1999 14 M99GL031
20 176 Biłko Jakub HKN 0:32,32 + 6,04 2000 13 M00HK012
21 187 Chrzanowski Maciej ELITA 0:32,60 + 6,32 2000 12 M00EL022
22 177 Wolak Bartek WIS IKATUR 0:32,71 + 6,43 2000 11 M00WI029
23 183 Zasadni Wojciech KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:32,80 + 6,52 1999 10 M99PS012
23 189 Garbacz Mikołaj KN CM "SLALOM" 0:32,80 + 6,52 1999 10 M99SL009
25 199 Miśniakiewicz Jędrzej YETI 0:33,42 + 7,14 2000 8 M00YE072
26 169 Mięso Maciej MKKS BABIA GÓRA 0:33,92 + 7,64 1999 7 M99BG047
27 209 Kotarba Dawid SKIMKA 0:34,20 + 7,92 2000 6 M00SK015
28 185 Glinka Antonii GLOSATOR 0:34,26 + 7,98 1999 5 M99GL024
29 214 Majcherczyk Maciej MKKS BABIA GÓRA 0:34,59 + 8,31 2000 4 M00BG053
30 212 Tatara Łukasz MKKS BABIA GÓRA 0:34,65 + 8,37 2000 3 M00BG059
31 186 Bytnar Jan YETI 0:34,96 + 8,68 2000 2 M00YE103
32 197 Rodycz Paweł YETI 0:35,04 + 8,76 1999 2 M99YE099
33 192 Macheta Wojciech YETI 0:35,20 + 8,92 2000 2 M00YE071
34 179 Rowiński Bartek YETI 0:35,27 + 8,99 2000 2 M00YE111
35 213 Bernacik Kamil MKKS BABIA GÓRA 0:36,41 + 10,13 2000 2 M00BG054
36 198 Kasperek Michał GLOSATOR 0:37,08 + 10,80 1999 2 M99GL028
37 202 Bąk Bartek CZORSZTYN SKI 0:38,14 + 11,86 2000 2 M00CS037
38 157 Foltyn Michał CZORSZTYN SKI 0:39,20 + 12,92 1999 2 M99CS029
160 Seremak Aleksander SPORT SZOK DNS 1999 0 M99SS025
164 Kasprzycki Kamil AZS ZAKOPANE DNS 1999 0 M99AZ013
166 Mitan Juliusz MitanSki Zakopane DNS 1999 0 M99MI001
170 Mianowski Karol KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1999 0 M99MA027
171 Robotycki Jan YETI DNS 1999 0 M99YE066
172 Lesiak Amadeusz SKIMKA DNS 1999 0 M99SK016
173 Czerlunczakiewicz Jan YETI DNS 1999 0 M99YE102
178 Gabryś Andrzej JUNIORSKI DNS 1999 0 M99JS002
181 Okręglicki Jan ELITA DNS 1999 0 M99EL023
182 Trzos Tomasz SPORT SZOK DNS 1999 0 M99SS042
184 Jodłowski Mateusz KN LIDER DNS 2000 0 M00LI023
191 Głuc Michał CZORSZTYN SKI DNS 2000 0 M00CS038
194 Oleander Bartosz YETI DNS 2000 0 M00YE120
200 Zapała Artur LAWINA NOWY SĄCZ DNS 2000 0 M00LA033
203 Sopata Kacper JUNIORSKI DNS 1999 0 M99JS003
204 Szczygieł Dawid KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1999 0 M99PS018
205 Cywiński Tytus NIEZRZESZONY DNS 1999 0 M99NN007
206 Brudnik Kacper GLOSATOR DNS 1999 0 M99GL036
207 Kapturkiewicz Daniel ELITA DNS 1999 0 M99EL020
208 Marek Konrad CZORSZTYN SKI DNS 1999 0 M99CS003
210 Bujas Michał KN LIDER DNS 2000 0 M00LI024
211 Kapturkiewicz Kuba ELITA DNS 2000 0 M00EL025
Grupa 5   Młodziczki 1997 - 1998
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 245 Tylek Paula KS JAWORZYNA 0:28,09 0,00 1998 50 K98JK004
2 221 Jarząb Karolina NARCIARNIA 0:28,11 + 0,02 1998 45 K98NA010
3 227 Kopytek Weronika AZS ZAKOPANE 0:28,46 + 0,37 1998 42 K98AZ014
4 229 Dąbrowska Ola KS JAWORZYNA 0:28,50 + 0,41 1998 40 K98JK014
5 233 Nurkowicz Kinga KN MAGURA P&P GORLICE 0:28,60 + 0,51 1997 38 K97MA024
6 235 Macias Antonina GLOSATOR 0:28,94 + 0,85 1998 36 K98GL022
7 225 Nowak Ania SKIMKA 0:29,10 + 1,01 1997 34 K97SK002
8 228 Pilch Dominika WIS IKATUR 0:29,13 + 1,04 1997 32 K97WI016
9 224 Kościelniak Patrycja MKKS BABIA GÓRA 0:29,15 + 1,06 1998 30 K98BG048
10 222 Wicher Zuzanna GLOSATOR 0:29,71 + 1,62 1997 28 K97GL017
11 231 Czaja Dominika NARCIARNIA 0:29,74 + 1,65 1998 26 K98NA009
12 226 Ignar Zuzanna KN MAGURA P&P GORLICE 0:29,94 + 1,85 1998 24 K98MA028
13 230 Porębska Julia GLOSATOR 0:30,06 + 1,97 1998 22 K98GL021
14 232 Warecka Kornelia KN MAGURA P&P GORLICE 0:30,22 + 2,13 1997 20 K97MA023
15 220 Tomczyk Justyna ELITA 0:30,35 + 2,26 1998 18 K98EL019
16 239 Ruszecka Anna GLOSATOR 0:30,79 + 2,70 1998 17 K98GL023
17 254 Glinka Julia GLOSATOR 0:30,98 + 2,89 1997 16 K97GL027
18 248 Tracz Hania YETI 0:31,10 + 3,01 1998 15 K98YE108
19 223 Dudczyk Julia KS JAWORZYNA 0:31,20 + 3,11 1998 14 K98JK013
19 237 Chrzanowska Malwina ELITA 0:31,20 + 3,11 1997 14 K97EL015
21 247 Biegun Maria YETI 0:31,85 + 3,76 1997 12 K97YE058
22 251 Gorycka Sylwia MKKS BABIA GÓRA 0:32,08 + 3,99 1998 11 K98BG049
23 255 Rusnarczyk Renata KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:32,22 + 4,13 1998 10 K98PS013
24 263 Synowiec Ewa GLOSATOR 0:32,38 + 4,29 1998 9 K98GL032
25 253 Adamowicz Apolonia YETI 0:32,49 + 4,40 1998 8 K98YE069
26 249 Szwak Karolina GLOSATOR 0:33,72 + 5,63 1998 7 K98GL037
27 261 Malota Natalia HKN 0:34,39 + 6,30 1998 6 K98HK010
28 259 Wiśniak Urszula HKN 0:35,22 + 7,13 1998 5 K98HK009
29 252 Dąbek Dominika HKN 0:37,22 + 9,13 1998 4 K98HK014
234 Gurba Ola KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1998 0 K98MA029
236 Złocka Karolina NARCIARNIA DNS 1997 0 K97NA008
238 Marek Joanna YETI DNS 1997 0 K97YE060
240 Wysowska Dorota NARCIARNIA DNS 1997 0 K97NA007
241 Wodnicka Karolina WIS IKATUR DNS 1997 0 K97WI015
242 Zielińska Małgorzata YETI DNS 1998 0 K98YE067
243 Jaros Sonia KN SIEPRAW-SKI DNS 1997 0 K97SI006
244 Rączka Marta MKKS BABIA GÓRA DNS 1997 0 K97BG043
246 Tylka Marzena AZS ZAKOPANE DNS 1997 0 K97AZ011
250 Kurek Justyna KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1997 0 K97PS010
256 Lasecka Zofia YETI DNS 1998 0 K98YE117
257 Bednarczyk Klaudia CZORSZTYN SKI DNS 1998 0 K98CS030
258 Durlak Weronika HKN DNS 1998 0 K98HK016
260 Kasperkiewicz Monika KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1997 0 K97PS023
262 Piekarska Monika HKN DNS 1998 0 K98HK003
264 Marzec Pamela CZORSZTYN SKI DNS 1998 0 K98CS035
265 Zielińska Weronika MKKS BABIA GÓRA DNS 1997 0 K97BG044
Grupa 6   Młodzicy 1997 1998
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 275 Poręba Arek NARCIARNIA 0:26,62 0,00 1997 50 M97NA006
2 273 Daniec Wiktor KN GONDOLA KRYNICA 0:27,22 + 0,60 1997 45 M97GK023
3 274 Magierski Szymon CZORSZTYN SKI 0:27,50 + 0,88 1997 42 M97CS021
4 276 Zając Michał GLOSATOR 0:27,92 + 1,30 1997 40 M97GL018
5 283 Wiśniowski Miłosz LAWINA NOWY SĄCZ 0:27,97 + 1,35 1997 38 M97LA013
6 285 Jaros Ksawery KN SIEPRAW-SKI 0:28,10 + 1,48 1998 36 M98SI008
7 287 Saletnik Konrad MKKS BABIA GÓRA 0:28,36 + 1,74 1997 34 M97BG036
8 341 Najder Krzysztof KN SIEPRAW-SKI 0:28,46 + 1,84 1997 32 M97SI004
9 284 Wydro Jan YETI 0:28,58 + 1,96 1998 30 M98YE063
10 280 Bochnak Patryk CZORSZTYN SKI 0:28,64 + 2,02 1997 28 M97CS020
11 277 Swierz Maciej KN MAGURA P&P GORLICE 0:28,66 + 2,04 1997 26 M97MA019
12 291 Złydaszyk Jakub CZORSZTYN SKI 0:28,73 + 2,11 1998 24 M98CS026
13 271 Bolek Adam GLOSATOR 0:28,83 + 2,21 1997 22 M97GL019
14 281 Natanek Jakub MKKS BABIA GÓRA 0:28,90 + 2,28 1997 20 M97BG035
15 318 Hejmo Stanisław YETI 0:29,15 + 2,53 1998 18 M98YE064
16 300 Ząbkowski Filip KN LIDER 0:29,32 + 2,70 1998 17 M98LI021
17 290 Lorenc Michał KS JAWORZYNA 0:29,65 + 3,03 1998 16 M98JK001
18 288 Łukaszka Krzysztof TORNADO SKI 0:29,72 + 3,10 1997 15 M97TS004
19 278 Storożuk Filip WIS IKATUR 0:29,94 + 3,32 1997 14 M97WI030
20 279 Bednarczyk Dariusz CZORSZTYN SKI 0:29,96 + 3,34 1997 13 M97CS022
21 320 Dziaduła Kacper HKN 0:30,00 + 3,38 1997 12 M97HK004
22 298 Chronowski Bartek ELITA 0:30,05 + 3,43 1998 11 M98EL017
23 305 Kuc Sebastian KN LIDER 0:30,19 + 3,57 1997 10 M97LI037
24 272 Bednarczyk Marcin CZORSZTYN SKI 0:30,24 + 3,62 1998 9 M98CS028
25 294 Bochnak Krystian CZORSZTYN SKI 0:30,40 + 3,78 1998 8 M98CS027
26 343 Adamowicz August YETI 0:30,45 + 3,83 1998 7 M98YE065
27 322 Duda Mikołaj KS JAWORZYNA 0:30,64 + 4,02 1998 6 M98JK003
28 321 Pstrusiński Teodor HKN 0:30,75 + 4,13 1998 5 M98HK007
29 302 Cempa Jakub KS JAWORZYNA 0:30,87 + 4,25 1998 4 M98JK006
30 316 Zysk Miłosz GLOSATOR 0:31,15 + 4,53 1998 3 M98GL025
31 309 Pasiut Szymon KS JAWORZYNA 0:31,22 + 4,60 1998 2 M98JK015
32 301 Żurowski Krzysztof YETI 0:31,39 + 4,77 1997 2 M97YE076
33 310 Piasecki Maciej NIEZRZESZONY 0:31,43 + 4,81 1998 2 M98NN081
34 335 Hodor Jędrzej HKN 0:31,70 + 5,08 1998 2 M98HK008
35 332 Gołda Jan YETI 0:31,73 + 5,11 1997 2 M97YE075
36 325 Breksa Marcin GLOSATOR 0:32,00 + 5,38 1998 2 M98GL030
37 326 Baczkowski Aleksander GLOSATOR 0:32,34 + 5,72 1998 2 M98GL026
38 311 Kapturkiewicz Stanisław ELITA 0:32,87 + 6,25 1997 2 M97EL012
38 312 Bubiak Mateusz MKKS BABIA GÓRA 0:32,87 + 6,25 1997 2 M97BG038
40 333 Kotarba Piotr SKIMKA 0:33,08 + 6,46 1997 2 M97SK010
41 323 Danek Emil YETI 0:33,11 + 6,49 1998 1 M98YE101
42 334 Łągiewski Michał SKIMKA 0:33,28 + 6,66 1998 1 M98SK014
43 282 Warchoł Kamil KN GONDOLA KRYNICA 0:33,31 + 6,69 1997 1 M97GK021
44 324 Węglarz Adrian KS POLANKI-SKI SZCZAWA 0:33,72 + 7,10 1998 1 M98PS017
45 315 Mazur Szymon MKKS BABIA GÓRA 0:33,74 + 7,12 1998 1 M98BG045
46 303 Kamiński Łukasz KN MAGURA P&P GORLICE 0:40,94 + 14,32 1998 1 M98MA031
47 342 Madej Franek KN CM "SLALOM" 1:31,49 +1:04,87 1997 1 M97SL003
286 Dobrzański Tomasz KN GONDOLA KRYNICA DNS 1997 0 M97GK026
289 Kubasiak Wojtek MKKS BABIA GÓRA DNS 1997 0 M97BG034
292 Apola Wiktor KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1998 0 M98MA025
293 Noskowski Kuba KN LIDER DNS 1997 0 M97LI016
295 Ryfiak Michał KS JAWORZYNA DNS 1997 0 M97JK002
296 Nowobilski Jakub CZORSZTYN SKI DNS 1997 0 M97CS023
297 Kasprzycki Jakub AZS ZAKOPANE DNS 1997 0 M97AZ008
299 Ornat Albert GLOSATOR DNS 1997 0 M97GL010
304 Januszewski Maciej ELITA DNS 1998 0 M98EL016
306 Bucki Dawid SKIMKA DNS 1998 0 M98SK007
307 Siara Jan YETI DNS 1997 0 M97YE053
308 Śmietana Jan NIEZRZESZONY DNS 1998 0 M98NN114
313 Droński Michał MKKS BABIA GÓRA DNS 1997 0 M97BG037
314 Tabor Michał KN LIDER DNS 1998 0 M98LI039
317 Mizerski Antonii GLOSATOR DNS 1997 0 M97GL020
319 Bobek Joachim WIS IKATUR DNS 1997 0 M97WI010
328 Pietruszka Maciej ELITA DNS 1998 0 K98EL047
330 Rozwoda Błażej KN CM "SLALOM" DNS 1998 0 M98SL008
331 Mikołajczyk Przemysław KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1998 0 M98PS011
336 Sejut Marcin KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1997 0 M97PS024
337 Dulczewski Paweł ELITA DNS 1997 0 M97EL013
338 Guziak Jan MitanSki Zakopane DNS 1998 0 M98MI002
339 Nowak Filip CZORSZTYN SKI DNS 1998 0 M98CS031
340 Biały Aleksander SKIMKA DNS 1997 0 M97SK011