Grupa 5   Młodziczki 1997 - 1998
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 46 Wysowska Dorota NARCIARNIA 0:53,72 0,00 1997 50 K97NA007
2 19 Kopytek Weronika AZS ZAKOPANE 0:55,45 + 1,73 1998 45 K98AZ014
3 3 Nurkowicz Kinga KN MAGURA P&P GORLICE 0:57,84 + 4,12 1997 42 K97MA024
4 1 Ignar Zuzanna KN MAGURA P&P GORLICE 1:00,50 + 6,78 1998 40 K98MA028
5 30 Ruszecka Anna GLOSATOR 1:00,82 + 7,10 1998 38 K98GL023
6 10 Nowak Ania SKIMKA 1:02,73 + 9,01 1997 36 K97SK002
7 13 Wicher Zuzanna GLOSATOR 1:02,78 + 9,06 1997 34 K97GL017
8 24 Złocka Karolina NARCIARNIA 1:03,39 + 9,67 1997 32 K97NA008
9 5 Porębska Julia GLOSATOR 1:04,04 + 10,32 1998 30 K98GL021
10 6 Pilch Dominika WIS IKATUR 1:04,63 + 10,91 1997 28 K97WI016
11 15 Tomczyk Justyna ELITA 1:04,85 + 11,13 1998 26 K98EL019
12 21 Chrzanowska Malwina ELITA 1:05,99 + 12,27 1997 24 K97EL015
13 25 Marek Joanna YETI 1:06,44 + 12,72 1997 22 K97YE060
14 14 Warecka Kornelia KN MAGURA P&P GORLICE 1:06,46 + 12,74 1997 20 K97MA023
15 16 Dudczyk Julia KS JAWORZYNA 1:07,82 + 14,10 1998 18 K98JK013
16 26 Rączka Marta MKKS BABIA GÓRA 1:09,03 + 15,31 1997 17 K97BG043
17 37 Szwak Karolina GLOSATOR 1:18,18 + 24,46 1998 16 K98GL037
18 11 Macias Antonina GLOSATOR 1:20,56 + 26,84 1998 15 K98GL022
19 9 Czaja Dominika NARCIARNIA 1:36,14 + 42,42 1998 14 K98NA009
20 8 Kościelniak Patrycja MKKS BABIA GÓRA 1:39,19 + 45,47 1998 13 K98BG048
4 Gurba Ola KN MAGURA P&P GORLICE DSQ 1998 0 K98MA029
18 Zielińska Małgorzata YETI DSQ 1998 0 K98YE067
7 Dąbrowska Ola KS JAWORZYNA DNF 1998 0 K98JK014
17 Wodnicka Karolina WIS IKATUR DNF 1997 0 K97WI015
31 Gorycka Sylwia MKKS BABIA GÓRA DNF 1998 0 K98BG049
2 Jarząb Karolina NARCIARNIA DNS 1998 0 K98NA010
20 Jaros Sonia KN SIEPRAW-SKI DNS 1997 0 K97SI006
22 Tylek Paula KS JAWORZYNA DNS 1998 0 K98JK004
23 Tylka Marzena AZS ZAKOPANE DNS 1997 0 K97AZ011
27 Biegun Maria YETI DNS 1997 0 K97YE058
28 Tracz Hania YETI DNS 1998 0 K98YE108
29 Kurek Justyna KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1997 0 K97PS010
32 Dąbek Dominika HKN DNS 1998 0 K98HK014
33 Adamowicz Apolonia YETI DNS 1998 0 K98YE069
34 Glinka Julia GLOSATOR DNS 1997 0 K97GL027
35 Rusnarczyk Renata KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1998 0 K98PS013
36 Lasecka Zofia YETI DNS 1998 0 K98YE117
38 Bednarczyk Klaudia CZORSZTYN SKI DNS 1998 0 K98CS030
39 Durlak Weronika HKN DNS 1998 0 K98HK016
40 Wiśniak Urszula HKN DNS 1998 0 K98HK009
41 Kasperkiewicz Monika KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1997 0 K97PS023
42 Malota Natalia HKN DNS 1998 0 K98HK010
43 Piekarska Monika HKN DNS 1998 0 K98HK003
44 Synowiec Ewa GLOSATOR DNS 1998 0 K98GL032
45 Marzec Pamela CZORSZTYN SKI DNS 1998 0 K98CS035
47 Zielińska Weronika MKKS BABIA GÓRA DNS 1997 0 K97BG044
Grupa 6   Młodzicy 1997 1998
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 125 Apola Wiktor KN MAGURA P&P GORLICE 0:53,95 0,00 1998 50 M98MA025
2 55 Daniec Wiktor KN GONDOLA KRYNICA 0:54,53 + 0,58 1997 45 M97GK023
3 76 Wiśniowski Miłosz LAWINA NOWY SĄCZ 0:55,55 + 1,60 1997 42 M97LA013
4 68 Zając Michał GLOSATOR 0:55,78 + 1,83 1997 40 M97GL018
5 71 Jaros Ksawery KN SIEPRAW-SKI 0:57,93 + 3,98 1998 38 M98SI008
6 70 Natanek Jakub MKKS BABIA GÓRA 0:58,08 + 4,13 1997 36 M97BG035
7 60 Bolek Adam GLOSATOR 0:58,74 + 4,79 1997 34 M97GL019
8 64 Magierski Szymon CZORSZTYN SKI 0:59,72 + 5,77 1997 32 M97CS021
9 59 Bednarczyk Marcin CZORSZTYN SKI 1:00,03 + 6,08 1998 30 M98CS028
10 62 Storożuk Filip WIS IKATUR 1:00,64 + 6,69 1997 28 M97WI030
11 66 Bochnak Patryk CZORSZTYN SKI 1:01,12 + 7,17 1997 26 M97CS020
12 83 Bochnak Krystian CZORSZTYN SKI 1:01,26 + 7,31 1998 24 M98CS027
13 80 Noskowski Kuba KN LIDER 1:01,68 + 7,73 1997 22 M97LI016
14 67 Swierz Maciej KN MAGURA P&P GORLICE 1:01,78 + 7,83 1997 20 M97MA019
15 110 Kuc Sebastian KN LIDER 1:02,05 + 8,10 1997 18 M97LI037
16 122 Śmietana Jan NIEZRZESZONY 1:03,17 + 9,22 1998 17 M98NN114
17 77 Złydaszyk Jakub CZORSZTYN SKI 1:03,34 + 9,39 1998 16 M98CS026
18 72 Kubasiak Wojtek MKKS BABIA GÓRA 1:03,37 + 9,42 1997 15 M97BG034
19 57 Saletnik Konrad MKKS BABIA GÓRA 1:04,11 + 10,16 1997 14 M97BG036
20 65 Bednarczyk Dariusz CZORSZTYN SKI 1:04,35 + 10,40 1997 13 M97CS022
21 130 Tabor Michał KN LIDER 1:05,64 + 11,69 1998 12 M98LI039
22 99 Piasecki Maciej NIEZRZESZONY 1:05,75 + 11,80 1998 11 M98NN081
23 87 Ząbkowski Filip KN LIDER 1:05,97 + 12,02 1998 10 M98LI021
24 78 Nowobilski Jakub CZORSZTYN SKI 1:06,65 + 12,70 1997 9 M97CS023
25 98 Bubiak Mateusz MKKS BABIA GÓRA 1:06,77 + 12,82 1997 8 M97BG038
26 86 Żurowski Krzysztof YETI 1:07,70 + 13,75 1997 7 M97YE076
27 107 Zysk Miłosz GLOSATOR 1:08,55 + 14,60 1998 6 M98GL025
28 92 Droński Michał MKKS BABIA GÓRA 1:08,94 + 14,99 1997 5 M97BG037
29 101 Bobek Joachim WIS IKATUR 1:09,25 + 15,30 1997 4 M97WI010
30 90 Bucki Dawid SKIMKA 1:10,29 + 16,34 1998 3 M98SK007
31 89 Siara Jan YETI 1:10,42 + 16,47 1997 2 M97YE053
32 95 Mazur Szymon MKKS BABIA GÓRA 1:14,94 + 20,99 1998 2 M98BG045
33 81 Ornat Albert GLOSATOR 1:44,24 + 50,29 1997 2 M97GL010
34 84 Kamiński Łukasz KN MAGURA P&P GORLICE 2:26,05 + 1:32,10 1998 2 M98MA031
48 Wydro Jan YETI DSQ 1998 0 M98YE063
58 Łukaszka Krzysztof TORNADO SKI DNF 1997 0 M97TS004
61 Warchoł Kamil KN GONDOLA KRYNICA DNF 1997 0 M97GK021
94 Hejmo Stanisław YETI DNF 1998 0 M98YE064
102 Danek Emil YETI DNF 1998 0 M98YE101
56 Poręba Arek NARCIARNIA DNS 1997 0 M97NA006
63 Dobrzański Tomasz KN GONDOLA KRYNICA DNS 1997 0 M97GK026
69 Lorenc Michał KS JAWORZYNA DNS 1998 0 M98JK001
73 Ryfiak Michał KS JAWORZYNA DNS 1997 0 M97JK002
75 Kasprzycki Jakub AZS ZAKOPANE DNS 1997 0 M97AZ008
79 Chronowski Bartek ELITA DNS 1998 0 M98EL017
82 Cempa Jakub KS JAWORZYNA DNS 1998 0 M98JK006
85 Januszewski Maciej ELITA DNS 1998 0 M98EL016
88 Pasiut Szymon KS JAWORZYNA DNS 1998 0 M98JK015
91 Kapturkiewicz Stanisław ELITA DNS 1997 0 M97EL012
93 Mizerski Antonii GLOSATOR DNS 1997 0 M97GL020
96 Dziaduła Kacper HKN DNS 1997 0 M97HK004
97 Pstrusiński Teodor HKN DNS 1998 0 M98HK007
100 Duda Mikołaj KS JAWORZYNA DNS 1998 0 M98JK003
104 Węglarz Adrian KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1998 0 M98PS017
105 Breksa Marcin GLOSATOR DNS 1998 0 M98GL030
106 Baczkowski Aleksander GLOSATOR DNS 1998 0 M98GL026
108 Madej Franek KN CM "SLALOM" DNS 1997 0 M97SL003
109 Pietruszka Maciej ELITA DNS 1998 0 K98EL047
111 Adamowicz August YETI DNS 1998 0 M98YE065
112 Rozwoda Błażej KN CM "SLALOM" DNS 1998 0 M98SL008
113 Mikołajczyk Przemysław KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1998 0 M98PS011
116 Gołda Jan YETI DNS 1997 0 M97YE075
117 Kotarba Piotr SKIMKA DNS 1997 0 M97SK010
118 Łągiewski Michał SKIMKA DNS 1998 0 M98SK014
119 Hodor Jędrzej HKN DNS 1998 0 M98HK008
121 Sejut Marcin KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1997 0 M97PS024
123 Dulczewski Paweł ELITA DNS 1997 0 M97EL013
124 Guziak Jan MitanSki Zakopane DNS 1998 0 M98MI002
126 Nowak Filip CZORSZTYN SKI DNS 1998 0 M98CS031
127 Biały Aleksander SKIMKA DNS 1997 0 M97SK011
129 Najder Krzysztof KN SIEPRAW-SKI DNS 1997 0 M97SI004
Grupa 7    Juniorki M 1994 -1996
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 141 Wańczyk Martyna NARCIARNIA 0:52,78 0,00 1995 50 K95NA005
2 143 Wróbel Anna CZORSZTYN SKI 0:54,98 + 2,20 1995 45 K95CS015
3 138 Hejnar Anna GLOSATOR 0:55,38 + 2,60 1995 42 K95GL008
4 155 Marek Kinga MKKS BABIA GÓRA 0:55,67 + 2,89 1996 40 K96BG039
5 136 Krawiec Martyna CZORSZTYN SKI 0:56,06 + 3,28 1994 38 K94CS033
6 144 Stelmach  Zofia SPORT SZOK 0:56,59 + 3,81 1996 36 K96SS024
7 158 Kumor Kinga NARCIARNIA 0:56,78 + 4,00 1995 34 K95NA002
8 148 Stanaszek Alicja MKKS BABIA GÓRA 0:57,38 + 4,60 1994 32 K94BG023
9 139 Gruca Maja SPORT SZOK 0:58,16 + 5,38 1995 30 K95SS004
10 152 Złydaszyk Dorota CZORSZTYN SKI 0:58,76 + 5,98 1994 28 K94CS013
11 173 Brańka Monika GLOSATOR 0:59,28 + 6,50 1994 26 K94GL005
12 137 Kłapacz Paulina KN MAGURA P&P GORLICE 0:59,43 + 6,65 1995 24 K95MA015
13 145 Natanek Dominika MKKS BABIA GÓRA 1:00,41 + 7,63 1994 22 K94BG024
14 156 Leonowicz Maria YETI 1:00,79 + 8,01 1996 20 K96YE056
15 164 Rajtar Katarzyna YETI 1:01,72 + 8,94 1994 18 K94YE039
16 147 Szydło Joanna YETI 1:02,37 + 9,59 1996 17 K96YE088
17 150 Targosz Magdalena MKKS BABIA GÓRA 1:03,15 + 10,37 1994 16 K94BG025
18 162 Maczugowska Julia GLOSATOR 1:03,34 + 10,56 1996 15 K96GL001
19 168 Jaszczewska Julia SPORT SZOK 1:03,61 + 10,83 1994 14 K95SS041
20 157 Miśniakiewicz Hanna YETI 1:03,99 + 11,21 1996 13 K96YE055
21 160 Kościelniak Paulina MKKS BABIA GÓRA 1:04,83 + 12,05 1994 12 K94BG028
22 140 Rozwadowska Magdalena KN SIEPRAW-SKI 1:05,69 + 12,91 1996 11 K96SI005
23 169 Bogusz Justyna KN LIDER 1:06,44 + 13,66 1994 10 K94LI012
24 167 Zembura Marcela YETI 1:06,61 + 13,83 1995 9 K95YE044
25 180 Niziołek Weronika KN LIDER 1:06,76 + 13,98 1996 8 K96LI035
26 176 Marek Magdalena YETI 1:07,43 + 14,65 1995 7 K95YE046
27 187 Kwiatkowska Kaja KN LIDER 1:07,71 + 14,93 1996 6 K96LI018
28 181 Kozak Małgorzata YETI 1:11,22 + 18,44 1994 5 K94YE041
29 188 Wierzbicka Aleksandra GLOSATOR 1:12,09 + 19,31 1996 4 K96GL011
30 185 Tram Gabriela WIS IKATUR 1:14,53 + 21,75 1996 3 K96WI026
31 163 Sroka Magda GLOSATOR 2:19,75 + 1:26,97 1995 2 K95GL007
146 Michałowska Agnieszka NARCIARNIA DNF 1995 0 K95NA003
149 Kujawska Anna KN MAGURA P&P GORLICE DNF 1996 0 K96MA022
151 Zielińska Marta YETI DNF 1996 0 K96YE057
153 Bytnar Anna YETI DNF 1994 0 K94YE042
159 Bubiak Adrianna MKKS BABIA GÓRA DNF 1994 0 K94BG027
184 Bubiak Justyna MKKS BABIA GÓRA DNF 1995 0 K95BG031
142 Palarczyk Katarzyna AZS ZAKOPANE DNS 1996 0 K96AZ009
154 Polak Justyna MKKS BABIA GÓRA DNS 1996 0 K96BG041
161 Majerczyk Maria AZS ZAKOPANE DNS 1996 0 K96AZ012
165 Warchoł Katarzyna KN GONDOLA KRYNICA DNS 1995 0 K95GK003
166 Kalata Aleksandra CZORSZTYN SKI DNS 1994 0 K94CS014
170 Kobla Aleksandra CZORSZTYN SKI DNS 1996 0 K96CS025
171 Boryczko Katarzyna KN LIDER DNS 1994 0 K94LI034
172 Podolska - Kwak Dominika KN LIDER DNS 1995 0 K95LI036
174 Magiera Anna AZS ZAKOPANE DNS 1996 0 K96AZ010
175 Wojtaszek Magda EXTREME TEAM DNS 1995 0 K95EX003
177 Weber Kaja GLOSATOR DNS 1994 0 K94GL006
178 Kapturkiewicz  Ewelina ELITA DNS 1995 0 K95EL007
179 Nestorowicz Kinga KN CM "SLALOM" DNS 1995 0 K95SL004
182 Czopek Edyta WIS IKATUR DNS 1996 0 M96WI032
183 Dutka Maja KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1994 0 K94MA017
186 Bałys Aleksandra KN CM "SLALOM" DNS 1996 0 K96SL002
189 Kunstman Agnieszka ELITA DNS 1996 0 K96EL014
190 Mięso Agnieszka MKKS BABIA GÓRA DNS 1995 0 K95BG029
191 Kunstman Agnieszka ELITA DNS 1996 0 K96EL043
192 Kuklińska Aleksandra UKS Św.Rodzina DNS 1996 0 K96US003
193 Miszczyńska Maria UKS Św.Rodzina DNS 1996 0 K96US002
194 Bączek Agnieszka UKS Św.Rodzina DNS 1996 0 K96US001
195 Kłeczek Agata GLOSATOR DNS 1996 0 K96GL014
196 Luberda Aleksandra MKKS BABIA GÓRA DNS 1996 0 K96BG040
197 Misiewicz Wanda YETI DNS 1995 0 K95YE107
198 Janecka Iga UKS Św.Rodzina DNS 1995 0 K95US008
199 Sadowska Anna UKS Św.Rodzina DNS 1995 0 K95US007
200 Staszel Stefania CZORSZTYN SKI DNS 1994 0 K94CS043
201 Kubasiak Magda MKKS BABIA GÓRA DNS 1994 0 K94BG022
Grupa 8    Juniorzy M 1994 - 1996
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 223 Woźniak Tomasz SPORT SZOK 0:52,78 0,00 1995 50 M95SS016
2 216 Szczepanik Antoni SPORT SZOK 0:53,11 + 0,33 1996 45 M96SS018
3 220 Sadowy Rafał NARCIARNIA 0:53,67 + 0,89 1995 42 M95NA004
4 208 Zięba Krzysztof MKKS BABIA GÓRA 0:54,23 + 1,45 1995 40 M95BG018
5 210 Szot Emil KN GONDOLA KRYNICA 0:54,28 + 1,50 1996 38 M96GK020
6 212 Basiura Michał MKKS BABIA GÓRA 0:54,44 + 1,66 1995 36 M95BG017
7 209 Bełko Mateusz NIEZRZESZONY 0:54,88 + 2,10 1996 34 M96NN006
8 224 Czaja Sławomir NARCIARNIA 0:55,51 + 2,73 1995 32 M95NA001
9 230 Gurgul Wojtek SPORT SZOK 0:55,82 + 3,04 1996 30 M96SS020
10 228 Uchacz Marcin TORNADO SKI 0:55,87 + 3,09 1995 28 M95TS001
11 238 Palichleb Piotr YETI 0:55,95 + 3,17 1996 26 M96YE047
12 215 Wetula Bartosz CZORSZTYN SKI 0:56,53 + 3,75 1994 24 M94CS007
13 218 Brzeski Jan YETI 0:56,55 + 3,77 1995 22 M95YE032
14 233 Słomiński Piotr SPORT SZOK 0:57,41 + 4,63 1996 20 M96SS019
15 291 Dedo Kamil EXTREME TEAM 0:57,66 + 4,88 1994 18 M94EX006
16 251 Berbeka Maciej WIS IKATUR 0:57,82 + 5,04 1995 17 M95WI023
17 222 Romański Piotr LAWINA NOWY SĄCZ 0:58,54 + 5,76 1994 16 M94LA030
18 240 Żwak Kacper SPORT SZOK 0:58,64 + 5,86 1996 15 M96SS021
19 254 Dudek Maciej CZORSZTYN SKI 0:59,31 + 6,53 1995 14 M95CS009
20 229 Padlewski Szymon YETI 0:59,32 + 6,54 1995 13 M95YE031
21 239 Pyjas Piotr KN SIEPRAW-SKI 1:00,81 + 8,03 1996 12 M96SI013
22 235 Heydel Michał YETI 1:01,21 + 8,43 1995 11 M95YE033
23 245 Morawski Stanisław YETI 1:01,92 + 9,14 1995 10 M95YE115
24 232 Kawa Bartosz KN MAGURA P&P GORLICE 1:02,14 + 9,36 1995 9 M95MA012
25 258 Mazur Nikodem MKKS BABIA GÓRA 1:03,61 + 10,83 1995 8 M95BG019
26 264 Batko Piotr GLOSATOR 1:04,08 + 11,30 1995 7 M95GL004
27 249 Sznajd Jan YETI 1:04,18 + 11,40 1996 6 M96YE049
28 227 Rączka Michał TORNADO SKI 1:04,26 + 11,48 1996 5 M96TS003
29 269 Wyroba Mateusz YETI 1:05,10 + 12,32 1996 4 M96YE050
30 263 Żurowski Maciej YETI 1:06,00 + 13,22 1995 3 M95YE074
31 253 Markiewicz Karol YETI 1:06,31 + 13,53 1995 2 M95YE114
32 259 Trzmiel Piotr YETI 1:06,61 + 13,83 1996 2 M96YE098
33 236 Słowiński Julian KN LIDER 1:07,12 + 14,34 1996 2 M96LI014
34 256 Wolski Bartłomiej SPORT SZOK 1:07,56 + 14,78 1996 2 M96SS028
35 267 Hejmo Jan YETI 1:09,18 + 16,40 1996 2 M96YE052
36 241 Foltyn Łukasz CZORSZTYN SKI 1:10,20 + 17,42 1996 2 M96CS019
37 225 Brożek Adrian MKKS BABIA GÓRA 1:18,56 + 25,78 1994 2 M94BG015
38 226 Zając Dominik GLOSATOR 3:45,70 + 2:52,92 1995 2 M95GL003
266 Święs Damian KN MAGURA P&P GORLICE DSQ 1996 0 M96MA038
290 Górecki Wojciech INTERCLUB DSQ 1996 0 M96IC001
211 Kubiński Filip TORNADO SKI DNF 1996 0 M96TS002
219 Górecki Maciej AZS ZAKOPANE DNF 1994 0 M94AZ003
221 Apola Jakub KN MAGURA P&P GORLICE DNF 1994 0 M94MA009
250 Denis Kacper MKKS BABIA GÓRA DNF 1996 0 M96BG032
265 Czuba Dawid YETI DNF 1994 0 M94YE029
280 Bank Robert WIS IKATUR DNF 1995 0 M95WI002
213 Toruński Marek KS JAWORZYNA DNS 1994 0 M94JK011
214 Luberda Przemysław CZORSZTYN SKI DNS 1996 0 M96CS017
217 Wojtaszek Piotr CZORSZTYN SKI DNS 1996 0 M96CS016
231 Kotarba Maciej KN SIEPRAW-SKI DNS 1994 0 M94SI001
234 Chlipała Paweł KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1995 0 M95PS006
237 Wasilewski Adrian GLOSATOR DNS 1994 0 M94GL002
242 Opławski Maxymilian ELITA DNS 1994 0 M94EL037
243 Dawidów Szymon SPORT SZOK DNS 1995 0 M95SS043
244 Tracz Grzegorz YETI DNS 1996 0 M96YE109
246 Gryboś Krzysztof KS JAWORZYNA DNS 1996 0 M96JK010
247 Bałaś Szymon ORAW-SKI DNS 1995 0 M95OS001
248 Kurzeja Maciej KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1994 0 M94PS005
252 Szczurek Michał GLOSATOR DNS 1995 0 M95GL013
255 Mizerski Jan GLOSATOR DNS 1996 0 M96GL009
257 Szczepaniak Jacek CZORSZTYN SKI DNS 1996 0 M96CS032
260 Machaj Patryk ORAW-SKI DNS 1995 0 M95OS002
261 Wójs Hubert KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1996 0 M96PS009
262 Opyd Artur KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1996 0 M96PS008
268 Kruczek Dawid KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1994 0 M94PS004
270 Dąbek Aleksander HKN DNS 1996 0 M96HK015
271 Wnęk Wiktor UKS Św.Rodzina DNS 1995 0 M95US005
272 Fijas Bartłomiej SPORT SZOK DNS 1995 0 M95SS044
273 Mianowski Szymon KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1995 0 M95MA011
274 Betlej Filip UKS św. RODZINA DNS 1996 0 M96US010
275 Kuba Kulisa KN LIDER DNS 1995 0 M95LI038
276 Kacyor Tomasy GLOSATOR DNS 1994 0 M94GL050
277 Ochmański Piotr WIS IKATUR DNS 1996 0 M96WI025
278 Malec Grzegorz KN SIEPRAW-SKI DNS 1996 0 M96SI007
279 Menzel Konrad WIS IKATUR DNS 1995 0 M95WI027
281 Olszowski Aleksander UKS Św.Rodzina DNS 1995 0 M95US009
282 Najder Mateusz KN SIEPRAW-SKI DNS 1995 0 M95SI003
283 Oramus Piotr KN SIEPRAW-SKI DNS 1995 0 M95SI002
284 Sopata Roman KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1995 0 M95PS007
285 Kulesza Grzegorz SPORT SZOK DNS 1994 0 M94SS014
286 Nowak Paweł KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1994 0 M94MA013
287 Grygowicz Michał KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1994 0 M94MA010
288 Weigel Oskar GLOSATOR DNS 1994 0 M94GL012
289 Nowak Sebastian CZORSZTYN SKI DNS 1994 0 M94CS008
Grupa 9   Juniorki 1990 - 1993
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 302 Wójciak Anna RAPTOR-SKI 0:56,12 0,00 1992 50 K92RS003
2 314 Zdzińska Gabriela NIEZRZESZONA 0:57,98 + 1,86 1991 45 K91NN013
3 304 Gazda Ola KN MAGURA P&P GORLICE 0:59,98 + 3,86 1993 42 K93MA016
4 303 Kopka Weronika WIS IKATUR 1:00,79 + 4,67 1991 40 K91WI022
5 298 Padlewska Julia YETI 1:01,25 + 5,13 1992 38 K92YE016
6 309 Lisak Wiki YETI 1:01,40 + 5,28 1992 36 K92YE015
7 307 Dudzik Agata EXTREME TEAM 1:02,20 + 6,08 1992 34 K92EX001
8 305 Hajduk Natalia CZORSZTYN SKI 1:02,65 + 6,53 1993 32 K93CS010
9 319 Radwańska Maja YETI 1:05,48 + 9,36 1992 30 K92YE116
10 299 Krawiec Magdalena CZORSZTYN SKI 1:05,53 + 9,41 1993 28 K93CS011
11 311 Kościelniak Katarzyna MKKS BABIA GÓRA 1:14,05 + 17,93 1993 26 K93BG021
12 306 Marchwica Paulina KN LIDER 1:18,86 + 22,74 1991 24 K91LI030
301 Faber Aleksandra MKKS BABIA GÓRA DNF 1993 0 K93BG020
310 Mrozek Magda KN MAGURA P&P GORLICE DNF 1993 0 K93MA014
313 Bobek Patrycja WIS IKATUR DNF 1992 0 K92WI021
318 Borowczyk Agnieszka SPORT SZOK DNF 1992 0 K92SS009
322 Kumor Paula LAWINA NOWY SĄCZ DNF 1993 0 K93LA028
300 Zwijacz Monika ELITA DNS 1990 0 K90EL038
308 Bałaś Aneta ORAW-SKI DNS 1993 0 K93OS003
312 Biegun Dominika YETI DNS 1993 0 K93YE037
315 Bylica Bogna YETI DNS 1991 0 K91YE014
316 Górecka Katarzyna EXTREME TEAM DNS 1993 0 K93EX002
317 Trzcińska Renata RAPTOR-SKI DNS 1991 0 K91RS002
320 Gryboś Barbara KS JAWORZYNA DNS 1991 0 K91JK012
321 Boryczko Karolina KN LIDER DNS 1993 0 K93LI033
323 Dudek Katarzyna CZORSZTYN SKI DNS 1993 0 K93CS012
324 Drozd Pamela SPORT SZOK DNS 1992 0 K92SS010
325 Uzar Pola WIS IKATUR DNS 1991 0 K91WI012
326 Szarowicz Anna SPORT SZOK DNS 1991 0 K91SS008
327 Handzlik Lena MKKS BABIA GÓRA DNS 1991 0 K91BG011
328 Małysa Zuzanna WIS IKATUR DNS 1990 0 K90WI011
329 Natalia Basura MKKS BABIA GÓRA DNS 1990 0 K90BG010
330 Leonowicz Katarzyna YETI DNS 1990 0 K90YE118
Grupa 10    Juniorzy 1990 - 1993
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imię Klub Wynik Strata Rok. Ur PKT Kod
1 347 Małysa Dariusz WIS IKATUR 0:52,12 0,00 1992 50 M92WI020
2 398 Miśkowiec Karol AZS AGH 0:52,25 + 0,13 1990 45 M90AG001
3 340 Pikuła Oskar KN MAGURA P&P GORLICE 0:52,29 + 0,17 1993 42 M93MA007
4 349 Krawczyk Kamil LAWINA NOWY SĄCZ 0:52,72 + 0,60 1993 40 M93LA008
5 358 Palichleb Paweł YETI 0:52,74 + 0,62 1992 38 M92YE008
6 346 Krawczyk Adam LAWINA NOWY SĄCZ 0:53,23 + 1,11 1992 36 M92LA002
7 339 Zaręba Grzegorz YETI 0:53,89 + 1,77 1992 34 M92YE005
8 336 Pluta Krzysztof CZORSZTYN SKI 0:54,14 + 2,02 1991 32 M91CS001
9 345 Klaś Łukasz KN LIDER 0:54,30 + 2,18 1990 30 M90LI002
10 341 Górecki Piotr AZS ZAKOPANE 0:54,31 + 2,19 1992 28 M92AZ002
11 342 Kujawski Bartosz KN MAGURA P&P GORLICE 0:54,50 + 2,38 1992 26 M92MA001
12 367 Twaróg Dominik YETI 0:55,42 + 3,30 1993 24 M93YE112
12 393 Stanaszek Piotr MKKS BABIA GÓRA 0:55,42 + 3,30 1991 24 M91BG004
14 399 Kępa Tomasz MKKS BABIA GÓRA 0:55,54 + 3,42 1990 20 M90BG060
15 352 Chyla Łukasz YETI 0:55,60 + 3,48 1992 18 M92YE006
16 391 Gorczyca Mikołaj MKKS BABIA GÓRA 0:56,43 + 4,31 1992 17 M92BG006
17 397 Tomczak Mateusz MKKS BABIA GÓRA 0:56,73 + 4,61 1990 16 M90BG002
18 337 Romański Andrzej LAWINA NOWY SĄCZ 0:56,74 + 4,62 1992 15 M92LA004
19 371 Wiśniowski Tadeusz LAWINA NOWY SĄCZ 0:57,13 + 5,01 1993 14 M93LA007
20 378 Rapacz Paweł TORNADO SKI 0:58,18 + 6,06 1993 13 M93TS005
21 360 Drzymała Sławek KN MAGURA P&P GORLICE 0:59,31 + 7,19 1992 12 M92MA032
22 362 Krzywdziak Szczepan EXTREME TEAM 0:59,67 + 7,55 1993 11 M93EX004
23 361 Nowakowski Artur LAWINA NOWY SĄCZ 1:02,64 + 10,52 1992 10 M92LA005
344 Świerczek Piotr LAWINA NOWY SĄCZ DSQ   1992 0 M92LA001
338 Wróblewski Grzegorz KN MAGURA P&P GORLICE DNF 1993 0 M93MA008
343 Janczura Sebastian LAWINA NOWY SĄCZ DNF 1992 0 M92LA003
348 Marek Michał MKKS BABIA GÓRA DNF 1993 0 M93BG012
354 Buksa Jakub RAPTOR-SKI DNF 1993 0 M93RS004
355 Karp Krzysztof YETI DNF 1993 0 M93YE022
368 Włodek Przemek ELITA DNF 1993 0 M93EL045
379 Hejnar  Marcin GLOSATOR DNF 1992 0 M92GL016
387 Swadźba Dominik YETI DNF 1992 0 M92YE096
350 Woźniak Michał SPORT SZOK DNS 1991 0 M91SS003
351 Krokowski Norbert SPORT SZOK DNS 1993 0 M93SS045
353 Stelmach  Szymon SPORT SZOK DNS 1992 0 M92SS005
356 Peszko Juliusz YETI DNS 1992 0 M92YE007
357 Dudzik Mikołaj EXTREME TEAM DNS 1993 0 M93EX005
359 Jarocki Jakub SPORT SZOK DNS 1993 0 M93SS001
363 Zięba Kacper YETI DNS 1993 0 M93YE026
364 Oleksy Piotr YETI DNS 1993 0 M93YE023
365 Rybczyński Michał SPORT SZOK DNS 1993 0 M93SS013
366 Dec   Jan GLOSATOR DNS 1991 0 M91GL015
369 Żytkowicz Kacper WIS IKATUR DNS 1993 0 M93WI031
370 Nowak Tomasz KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1992 0 M92MA003
372 Przytulski Piotr YETI DNS 1993 0 M93YE024
373 Osuch Michał ELITA DNS 1993 0 M93EL031
374 Gajda Kuba YETI DNS 1992 0 M92YE110
375 Pytko Tomasz YETI DNS 1992 0 M92YE009
376 Marzec Oliwier CZORSZTYN SKI DNS 1993 0 M93CS005
377 Zasadni Stanisław KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1993 0 M93PS003
380 Donimirski Stefan WIS IKATUR DNS 1993 0 M93WI024
381 Szmitd Paweł UKS Św.Rodzina DNS 1993 0 M93US006
382 Mucha Dawid UKS Św.Rodzina DNS 1993 0 M93US004
383 Charzewski Nikodem LAWINA NOWY SĄCZ DNS 1993 0 M93LA029
384 Hellstein Filip ELITA DNS 1993 0 M93EL032
385 Bedarczyk Paweł CZORSZTYN SKI DNS 1993 0 M93CS004
386 Mochocki Bartosz YETI DNS 1992 0 M92YE106
388 Łoziński Stanisław WIS IKATUR DNS 1992 0 M92WI017
389 Kurek Maciej KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1992 0 M92PS002
390 Mrozek Marcin KN MAGURA P&P GORLICE DNS 1992 0 M92MA002
392 Mikołajczyk Łukasz KS POLANKI-SKI SZCZAWA DNS 1991 0 M91PS001
394 Hryniewiecki Jan WIS IKATUR DNS 1990 0 M90WI018
395 Buksa Przemysław RAPTOR-SKI DNS 1990 0 M90RS001
396 Kwiatkowski Arek KN LIDER DNS 1990 0 M90LI005